próba

AZ EREDETI TANKÖNYVEK INGYEN!

A hallgatóinknak nem kell a könyvesboltokat körbejárni és nem kell megvásárolni a drága tankönyveket, mert a Gutenberg Intézet ingyenesen biztosítja azokat.
A könyveket tanfolyam végén nem kell visszaadni!
► A tankönyveket a nyelvtanfolyam teljes díját befizetése követően kaphatod.
Ha meg szeretnél tudni, hogy milyen tankönyveket használunk angol, német, francia, orosz, olasz vagy spanyol nyelvtanfolyamainkon kattints ide!

CSAK MINI CSOPORTOK!

Legfeljebb 6 főből álló minicsoportok számára kínálunk angol, német, orosz, francia, spanyol, olasz nyelvtanfolyamokat.
Az idegennyelv tanulás hatékonysága közvetlenül kapcsolódik a csoportban lévő személyek számához.
Biztosak vagyunk abban, hogy a nagy csoportban idegen nyelv tanulást kínálni nem helyes! Mert olyankor a tanár egyszerűen nem képes mindenkivel foglalkozni, így a jobb esetben az óra egy előadássá válik, a legrosszabb esetben - egy bohózattá.
Ha meg szeretnél tudni, hogy miért éppen hat fős az optimális számú csoport, kattints ide! Gondolj a képzésed minőségére!

A VIDEÓANYAGOT IS INGYEN KAPHATOD!

Ugyanúgy, mint te, mi is tanultunk és a nyelvtanfolyamokra jártunk. És emlékszünk, hogy milyen nagy probléma volt, ha valamilyen óknál fogva hiányoztál az órából.
Mi erről gondoltunk és jó megoldást találtunk: minden óra közben videó készül, ami minden adott csoport hallgatójának küldünk el.
Így, ha az órán hiányoztál, vissza tudod nézni.
A nyelvtanfolyam végén saját videókollekció alakul ki, amit majd sok idő után is meg tudod nézni.

INGYENES 50 ÓRÁS SZÓBELI TRÉNING!

A nyelvi környezet álkotása az egyetlen módja annak, hogy gyorsan és hatékonyan elsajátítsák az idegen nyelvet.
Életünk problémája az, hogy mindannyian nem idegen nyelven gondolkodunk, beszélünk, vitatkozunk és eskütünk, hanem az anyanyelvünkön. Mindennapi életünkben egy idegen nyelvet nem használunk széles körben.
A Gutenberg Intézet hallgatói lehetőséget kapnak ingyenes kommunikációs órákon való részvételre. Ezeken az órákon csak angol, német, orosz, francia, olasz vagy spanyol nyelvet fogsz hallgatni és hallgatni.
A szóbeli órákon angol, német, orosz, francia, olasz és spanyol anyanelvű nyelvtrénerekkel talákozol.
Megszabadulsz attól a félelemtől, hogy idegen nyelvet beszélj, nyitott leszel a kommunikációhoz. Iskolánk szóbeli tréningek szórakoztatóak és izgalmasak, meglepetést fogunk nyújtani neked az idegen nyelvek oktatása szokatlan megközelítésével.

Спойлер №1 (кликните для показа/скрытия)
Текст под спойлером
плавно появляется
и плавно исчезает
при клике по спойлеру
Спойлер №2 (кликните для показа/скрытия)
А это уже другой спойлер!
И он тоже работает!
német tanfolyam orosz tanfolyam francia tanfolyam olasz tanfolyam spanyol tanfolyam magyar tanfolyam
Angol félintenzív tanfolyam Angol intenzív tanfolyam Angol hétvégi tanfolyam Angol nyelvvizsga felkészítő tanfolyam Angol kommunikációs tréning Angol szakmai tanfolyam Angol távoktatás
Ha már tanultál oroszt, végezz nyelvszintfelmérést.
Küld jelentkezési lapot!
Magán tanárod már vár rád!

1.

2.