Angol egyéni órák Budapesten

• középhaladó-alapfokú (A2-B1);
  • haladó-középfokú (B1-B2);
  • felsőfok (B2-C1);
  • anyanyelvi szint (C1-C2)

Képzés intenzitása:

Egy tanóra:

egyedi, megállapodás szerint

egyedi

Egyéni órák esetén - 4 300 Ft/ fő/ tanóra;

Páros órák esetén - 3 500 Ft/ fő/ tanóra tanóra
JELENTKEZEM

Az egyéni óra hatékony módszer céljaid elérésére

Kevés az időd, és nem tudod módosítani munkád vagy tanulmányaid ütemezését a rendszeres angol tanfolyamoknak megfelelően? Alternatíva számodra az angol nyelv egyéni tanulása.

Az egyéni képzésnek tagadhatatlan előnyei vannak:

- hallgatóként kívánságaidat és lehetőségeidet figyelembe véve, szakmád/tanulmányaid sajátosságaira és a fő aktuális témákra támaszkodva tanárod kidolgozza számodra az egyéni angol nyelvű programot;

- a rugalmas ütemezés lehetővé teszi, hogy összhangba hozd az angol nyelvtanulást a munkaidőddel/tanulmányaiddal.

Az angol nyelv magánórák keretében tanulása a leggyorsabb és leghatékonyabb módja céljaid elérésének, mert a tanórán a tanár minden figyelmét csak rád irányítja.

Jelentkezz az „Angolul egyénileg” tanfolyamra és tanfolyamszervezőink hamarosan kapcsolatba lépnek Veled.

Egyéni képzés (1 fő)

Az egyéni képzés előnye, hogy a képzésben részt vevő hallgató saját időbeosztása és egyéni képességei szerint tud haladni. Az óra alatt a tanár figyelme kizárólag a diákra koncentrálódik.

Páros óra (2 fő)

Ha nem szeretsz egyedül tanulni, gyere el pároddal, barátoddal vagy tesóddal és vegyetek részt páros órákon! Ilyenkor a pár tagjai határozzák meg az időbeosztást és az órák intenzitását.

Ha már tanultál angolt, végezd el a nyelvszintfelmérést.
Küldd be a jelentkezési lapot és fizesd be a képzés díját. Máris a diákunk vagy és megkezdheted a tanulást!

HA TUDNI SZERETNÉD, HOGY MILYEN SZINTŰ AZ ANGOL TUDÁSOD

EZEKET A TANKÖNYVEKET HASZNÁLJUK A  KÉPZÉSEINKEN

Angol tanfolyamainkon a New English file angol tankönyvsorozatot használjuk, amely az egész világon közismert és pl. a British Council kulturális központ tanfolyamain is ezekből tanulnak a diákok.

A kiváló tankönyvek mellett angol nyelvű rajzfilmeket, videókat, interaktív játékokat, újságokat, könyveket és sok minden mást is használunk, hogy óráink élénkek, jó hangulatúak és mozgalmasak legyenek. Le az unalommal!

GYAKORI KÉRDÉSEK NYELVTANFOLYAMAINKRÓL

Hány percesek az órák? Egyszerre hány órám lehet? Mi történik, ha nem tudok részt venni egy órán, lemondhatom-e? Hogyan zajlik a tandíj befizetése?
Egy standard tanóra 45 perces, de szükség esetén 60 perces órák is szervezhetőek. Egyszerre lehet dupla vagy akár tripla órád is. Igen, persze. Az óra előtt 24 órával díjmentesen lemondhatod az órát. Viszont a 24 órán belül lemondott óra díját felszámítjuk. Fizetni készpénzzel az irodánkban vagy átutalással lehet.

Jelentkezés angol egyéni órákra

Jelentkező személyes adatai

Vezeték- és keresztnév *:
Egyéb megjegyzés: