Angol szóbeli tréning Budapesten

SZÓBELI TRÉNING: NYELVGYAKORLÁSRA FEL! ENGLISH IS A FUNNY LANGUAGE!

► Ha valaha tanultál angolul és kreatív, vidám csoportban szeretnéd gyakorolni a beszédet, gyere hozzánk!

SZÓBELI TRÉNINGÜNK HÁROM FŐ ELEME

SPEAKING DIALOGUE-BUILDING CONVERSATION-MAKING

Az idegen nyelvtanulás során mindenki elérkezik ahhoz a pillanathoz, amikor már össze tud állítani mondatokat, és elég sokat megért egy beszélgetésből, de még nem képes folyékonyan kommunikálni. Ennél a résznél az ember gyakran feladja, de ha ezen túljut, akkor a következő periódus már a sikerélményekkel teli társalgási szint, ahol az idegen nyelv használata már könnyűvé válik, és igazi felüdülést nyújt. Az idegen nyelvtanulás során az egyik legfontosabb probléma az, hogy a nyelvtanfolyam elvégzése után itthon nincs lehetőség a megtanult nyelv használatára. Így a szerzett tudás elavul, elfelejtődik. De ha részt veszel kommunikációs tréningünkön, segítünk fentartani és fejleszteni az angolodat. Az angol szóbeli tréning jó lehetőséget nyújt arra is, hogy többet megtudj az angol kultúra sajátosságairól is. A Gutenberg Intézet hallgatóinak 50 órás kommunikációs tréninget adunk ajándékba! Vendégdiákoknak a részvételi díj: 600 Ft/ tanóra.

Tréning óraszáma:

50 tanóra

Tréning célja:

a nyelvi akadályok leküzdése

Nyelvi szint:

• A csoport: A2 - B1;

• B csoport: B2 - C1;

Délutáni csoport: szerda 18.00 - 19.30

Délelőtti csoport: csütörtök 09.00 - 10.30

Intézetünk tanfolyamain résztvevőknek - ingyen;
Vendégdiákoknak -2000 Ft/ tanóra
JELENTKEZEM

Már vannak nyelvtani ismereteid, de mégis nehezen tudsz közvetlenül kommunikálni külföldiekkel?

Ez gyakori probléma. Ezért egy olyan beszélgetős angol szóbeli tréninget dolgoztunk ki, amely hozzájárul a folyékony beszédkészség fejlesztéséhez.

Oktatóink csapatával garantáltan legyőzöd a nyelvi akadályokat, elmélyíted nyelvtani ismereteidet és maximalizálod szókincsedet.

Mit jelentenek

az A1 - C2

nyelvi szintek?

HOGYAN LEHET RÉSZT VENNI A TRÉNINGEN?

Válassz megfelelő szintű csoportot. Küldd be a jelentkezési lapot. Ha vendégdiák vagy, fizesd be a tréning diját. Máris a diákunk vagy és megkezdheted a szóbeli tréninget!

HA TUDNI SZERETNÉD, HOGY MILYEN SZINTŰ AZ ANGOL TUDÁSOD

ANGOL SZÓBELI TRÉNING TEMATIKA

Alapfok
Középfok
Felsőfok

Ha a Gutenberg Intézet hallgatója vagy, teljesen díjmentesen részt vehetsz 50 órás kommunikációs tréningünkön, ahol azokat a szóbeli témákat fogjátok részletesebben gyakorolni, amelyek az angol tanfolyam során elhangzottak.

Az angol kommunikációs tréning informális hangulatú. Itt nem csak a nyelvet gyakorolhatod, de kulturális eseményeken is részt vehetsz angol anyanyelvű vendégekkel együtt. Bátorítunk arra, hogy beszélj valós helyzetekben - tanáraink és az anyanyelven beszélők javításaikkal és megjegyzéseikkel segítik fejlődésedet.

Kommunikációs tréningünk vendégdiákok számára is elérhető. Itt kiválaszthatod a neked megfelelő dátumot és jelentkezhetsz a tréningre.

Szóbeli tréning

Jelentkező személyes adatai

Vezeték- és keresztnév *:
Lakcim *:
E-mail cím *: