OROSZ FÉLINTENZÍV NYELVTANFOLYAM

12 HÉT ALATT EGY NYELVI SZINT

► INGYENES eredeti tankönyvek
► MINI csoportok (átlag 6 fő)
► Minden  100 órás tanfolyam után 50 órás  INGYENES szóbeli tréning
► Az órákról készült INGYENES videó- vagy hanganyag

2024.04.30-ig

100 órás orosz nyelvtanfolyamok

119 990 Ft helyett 109 990 Ft-tól

Orosz nyelvtanfolyamok keretében alkalmazott tankönyvek Orosz kommunikációs tréningek Orosz nyelvtanfolyamok tematikája
Orosz nyelvtanfolyamainkon a "Шаг за шагом" cimű orosz tankönyvsorozatot, a "Поехали!", valamint az "Окно в Росию" orosz tankönyvek tananyagát használjuk, amelyek egész Magyarországon közismertek és az Orosz kulturális központ tanfolyamain is ezekből tanulnak a diákok. Az orosz nyelvű szóbeli tréning nem csupán tanulás, hanem a nyelvgyakorlás különleges formája, élénk, informális atmoszférában. A tréning fő célja a nyelvi akadályok leküzdése, a nyelvtan gyakorlati alkalmazása, az orosz élőbeszédben előforduló kifejezések, közmondások és mondások megismerése.  Orosz általános nyelvtanfolyamok tematikája szintek szerint. Nyelvtan - társalgas - szókincs.

Tanulhatsz tanteremben vagy online.

Sőt, kombinált tantermi/ online képzés is lehetséges.

Ez azt jelenti, hogy ha valamelyik oktatási napon nincs lehetőséged eljönni, online vehetsz részt az órán.

AKTUÁLIS 100 ÓRÁS ÁLTALÁNOS OROSZ TANFOLYAMAINK

Tanfolyam szintje Kezdési időpont Órarend Tandíj Státusz
Kezdő félintenzív Március 25 H, Sz 18.00 - 21.00 99 990 Ft/ 100 óra JELENTKEZEM
Haladó félintenzív Április 16 K, Cs 18.00 - 21.00 109 990 Ft/ 100 óra JELENTKEZEM

Ha már tanultál oroszt, végezd el a nyelvszintfelmérést.
Küldd be a jelentkezési lapot. Vedd át a tankönyvedet az irodánkban.
Válassz megfelelő kezdési dátumú csoportot. Fizesd be az előleget (10 000 Ft) vagy a tanfolyam teljes díját. Máris a diákunk vagy és megkezdheted a tanulást!

Hogy hallgatóink a legjobb végeredményt érjék el, a Gutenberg Intézet tanfolyamszervező csapata gondoskodik arról, hogy egy csoportba azonos nyelvtudási szinten levő diákok kerüljenek.

Kérjük, ezért beiratkozás előtt végezd el az alábbi szintfelmérő tesztet és tüntesd fel elért pontszámodat a jelentkezési lapon!

HA TUDNI SZERETNÉD, HOGY MILYEN SZINTŰ AZ OROSZ TUDÁSOD

Orosz szintfelmérő online

OROSZ TANFOLYAM TEMATIKA

Teljesen kezdő

EZEKET A TANKÖNYVEKET INGYENESEN ADJUK

Orosz nyelvtanfolyamainkon a "Шаг за шагом" cimű orosz tankönyvsorozatot, a "Поехали!", valamint az "Окно в Росию" orosz tankönyvek tananyagát használjuk, amelyek egész Magyarországon közismertek és az Orosz kulturális központ tanfolyamain is ezekből tanulnak a diákok.

A kiváló tankönyvek mellett orosz nyelvű rajzfilmeket, videókat, interaktív játékokat, újságokat, könyveket és sok minden mást is használunk, hogy óráink élénkek, jó hangulatúak és mozgalmasak legyenek. Le az unalommal!

GYAKORI KÉRDÉSEK NYELVTANFOLYAMAINKRÓL

Meddig lehet jelentkezni az adott nyelvtanfolyamra? Mi történik, ha nem tudok részt venni egy órán? Tudom-e pótolni? Mikor kapjuk a tankönyvet?
A nyelvtanfolyam indulása előtt legkésőbb egy héttel várjuk a jelentkezéseket. Ha úgy döntettél, hogy szeretnél részt venni a kurzuson, akkor érdemes minél hamarabb leadni a jelentkezésed, mert lehet, hogy betelik a csoport létszáma. Minden hallgatónknak óra után megküldjük az óra felvételét. Ezen kívül, ha van más azonos szinten futó tanfolyamunk, az órát ott is pótolhatod.

A tankönyvet a tanfolyami díj befizetése után fogod megkapni. Nálunk az eredeti tankönyveket teljesen ingyenesen kapod meg.
Van-e lehetőség részletfizetésre? Csatlakozhatok később is a tanfolyamhoz? Mit jelentenek az A1-C2 nyelvi szintek?
Igen, van lehetőség részletfizetésre. A tandíj első részét egy héttel a tanfolyam megkezdése előtt kell befizetni. A második részt a tanfolyam második felének megkezdése előtt egy héttel. Igen, ez lehetséges. Ebben az esetben felzárkóztató órákat szervezünk neked, hogy elérd a csoportod szintjét. Ezután már együtt haladtok tovább. Mit várható el egy bizonyos szinten álló nyelvtanulótól, miben különböznek a nyelvtudás szintek? Lásd kis összefoglalónkat  ITT.

JELENTKEZÉSI LAP OROSZ NYELVTANFOLYAMRA

Jelentkező személyes adatai

Vezeték- és keresztnév *:
E-mail cím *:
Melyik tanfolyamra szeretnéd jelentkezni? *:
Hogyan szeretnél tanulni? *:

Fizetési mód *:
Egyéb megjegyzés: