Angol gyerekeknek

ANGOL NYELVTANFOLYAMOK GYEREKEKNEK

Playway angoltanfolyam (6-8 éveseknek)

► A kiskorú gyerekek angol tanórai játékos formában zajlik, ami különösen izgalmassá és érdekeltté teszi a kisdiákokat a tanulásban.

Az első leckéktől kezdve segítjük a gyerekeket, hogy mondatokból építsék fel beszédjüket, ne pedig csak egyes szavakat memorizáljanak.

Szakképzett tanároknak köszönhetően az angol nyelv már egészen kicsi kortól edzi a kommunikációs készségeket és a szellemi rugalmasságot.

A Gutenberg Nyelviskolában a gyerekek kizárólag kis csoportokban tanulnak, általában 5-6 gyerek.

A Playway to Englis tankönyveket ingyenesen adjuk és a tanfolyam végén nem kell visszaadni.

Órarend Tanfolyam kezdése Csoport Tandíj
hétfő - szerda 16.45 - 17.45 2023.09.11. 5 - 6 fő A tandíjat (24 000 Ft) 8 óránként kell előre fizetni (60 perces óra tandíja 3000 Ft).

Gyermekeket egész évben fogadunk.

Amennyiben az iskolánk rendelkezik a megfelelő technikai felszereléssel, az órainkon online is lehet részt venni.

Szükség esetén az iskola külön foglalkozásokat biztosít, hogy a gyermek felzárkózzon a csoportba, és végül kapcsolódjon hozzá.

JELENTKEZÉS TANFOLYAMRA

Super Minds angoltanfolyam (9-11 éveseknek)

► Az órák a Cambridge-i tanterv alapján, a Macmillan Education Company által kifejlesztett tankönyvek felhasználásával, a nemzetközi  szintrendszer alapján zajlanak.

A tanulás érdekesebbé tétele érdekében az osztályteremben a gyerekek angol nyelvű rajzfilmeket és tévéműsorokat néznek, párbeszédeket játszanak el, keresztrejtvényeket és rejtvényeket oldanak meg, és képregényeket olvasnak.

Megtanítunk angolul beszélni, nem pedig olyan hiányzó szavakat beszúrni érthetetlen mondatokba, amelyeket a gyerek az életében nem fog használni.

Megtanítjuk gondolatainkat, érzéseinket, vágyainkat idegen nyelven kifejezni, és nem ész nélkül megjegyezni mások szövegeit.

A Super Minds tankönyveket ingyenesen adjuk és a tanfolyam végén nem kell visszaadni.

Nálunk a gyerekek kizárólag minicsoportokban tanulnak, általában 5-6 gyerek.
Órarend Tanfolyam kezdése Csoport Tandíj
kedd - csütörtök 16.45 - 17.45 2023.09.12. 5 - 6 fő A tandíjat (24 000 Ft) 8 óránként kell előre fizetni (60 perces óra tandíja 3000 Ft).

Gyermekeket egész évben fogadunk.

Az iskolánk rendelkezik a megfelelő technikai felszereléssel, az órainkon online is lehet részt venni.

JELENTKEZÉS TANFOLYAMRA

Gateway angoltanfolyam (12-15 éveseknek)

Az „Angol tinédzsereknek” program a magyar iskola programjának a követelményeinek figyelembevételével készült. A közép- és felsőtagozatos korú gyerekek angol nyelvóráin nemcsak tankönyveket, hanem számítógépes és interaktív társasjátékokat is használnak.

A pedagógusok arra törekszenek, hogy támogassák és fejlesszék a gyermekek tanulási vágyát, amely ebben a korban gyakran lanyhulni kezd.

Az angol órákon a gyerekeknek lehetőségük van kérdéseket feltenni a tanárnak olyan témákban vagy házi feladatokban, amelyeket az iskolájuk angolóráján kapnak.

Egy általános iskolában a gyerekek gyakran nem tudnak vagy zavarban vannak, hogy kérdést tegyenek fel az iskolai tanárnak, és emiatt lemaradhatnak a tanulásban.

Gateway tankönyveket ingyenesen adjuk és a tanfolyam végén nem kell visszaadni.

Órarend Tanfolyam kezdése Csoport Tandíj
szerda - péntek 16.45 - 17.45 2023.09.15. 5 - 6 fő A tandíjat (24 000 Ft) 8 óránként kell előre fizetni (60 perces óra tandíja 3000 Ft).

HOGYAN LEGYEN DIÁKUNK? ?

Töltse ki a jelentkezési lapot  Fizesse ki egy modul tandíját (8 óra = 24 000 Ft)
 Ez minden, gyermeke a mi tanítványunk!

Tanfolyam óraszáma: Angol tanfolyam gyerekeknek modulokból áll össze. Egy modul óraszáma 8 óra, ami 4 hétig tart.
Gyerekcsoportok:
  • A csoport: 6-8 évesek;

• B csoport: 9-11 évesek;

• C csoport: 12-15 évesek

Csoport létszám: 5 fő
Tananyag: Playway; Super Minds; Gateway Cambridge tankönyvsorozatok
  • A csoport: hétfő - szerda 16.45 - 17.45;

• B csoport: kedd - csütörtök 16.45 - 17.45;

• C csoport: szerda - péntek 16.45 - 17.45.

Tandíj: 3 000 Ft/ óra

EZEKET A TANKÖNYVEKET INGYENESEN ADJUK

A 7-9 éves gyerekeknek szóló oktatási programot úgy fejlesztettük ki, hogy annak segítségével akár olvasási és írási problémával küzdő gyerekek is megtanulhassanak idegen nyelven beszélni és írni. Az órák érdekesek, fejlesztő hatásúak, játékos jellegűek, kisgyerekek számára sem unalmasak.

A tankönyvek és a játékos tananyag igazán gondolkodtató, szélesíti a gyerekek látókörét, szókincsét. Leköti a gyermekek figyelmét, izgatottan várjak a következő feladatot.

Elvitathatatlan fontossága a tinédzsereknek szóló tanfolyamnak, hogy a tanuló szívesen jön órára, ahol jól be lehet gyakorolni az iskolában tanultakat is.

Angol gyerekeknek

Gyermek vezeték- és keresztneve *:
E-mail cím *:
Hány éves a gyermeke? *: